TÜRGI RINGREISID:

Kutsume Teid eksootilisele Türgi ringreisile, sinna, kus saavad kokku Ida ja Lääs, ristuvad Euroopa ja Aasia. Teil avaneb erakordne võimalus näha oma silmaga kuulsaid Trooja ja Ephesose varemeid, värvikirevat turgu, külastada ehtsat türgi sauna ja luksuslikku sultanipaleed. Teid ootavad imetlusväärsed kriitvalged Pamukkale kaskaadid ja taevasinine meri.
1.marsruut:
Antalya-Kapadookia-Ankara-Istambul-Pamukkale-Antalya

Kuupäevad ja hinnad: tellimusel =>al.635.-EURO
Transport: lennuk otse Tallinnast
1. päev: 
Kell 06:30. kogunemine Tallinna lennujaamas, informatsiooni juures. Lend Tallinn Antalya, väljumine Tallinast kl. 08:05, saabumine Antalyasse kell 11:45. Sõit üle mägede ida poole Anatoolia kiltmaale. Teel peatused tantsivate dervishite linnas Konyas ja muistsel siiditeel liikunud karavanide puhkekohas Sultanhani karavanserais. Õhtuks jõuame Kapadookiasse. Kui püüda selle paiga omapära kuidagi iseloomustada, siis midagi huvitavamat on raske väljagi mõelda. Ööbimine Ürgüpis.
2. päev:


 
Ringsõit Kapadookias. Tegemist on omalaadse kuumaastikuga, kus kohalikud asukad on kergesti töödeldavasse kivisse uuristanud mitmekorruselisi elamuid, kirikuid ja terveid maa-aluseid linnu. Nende kätetööd on nüüd kõigil võimalik uudistada. Külastame Göreme rahvusparki, Avanose keraamikatöökoda, Zelve orgu ja Kaymakli maa-alust linna. Rahvuslik õhtu türgi toitude, jookide ja tantsuga. Ööbimine Ürgüpis.
3. päev:


 
Sõidame Kapadookiast põhja poole. Teel vaatame Tuzi soolajärve ja lõunapeatuse ajal teeme jalutuskäigu Türgi pealinnas Ankaras ning külastame ajaloomuuseumi. Õhtul ületame Bosporuse väina ja ööbime Istanbulis.
4. päev:

 
Istanbul. Ekskursioon linnas, mis asub nii Euroopas kui ka Aasias. Hagia Sophia - imetleme ühte maailma kuulsaimatest hoonetest. Topkapi palee jalutame haaremis ja vaatame sultanite poolt kogutud varandust, Sinine moee õpime muhameedlaste palvekombeid, Kapali Karsi proovime kauplemist kuulsal Istanbuli turul. Vaba aeg Istanbulis. Õhtul külastame türgi sauna. Ööbimine Istanbulis.
5. päev:
 
Sõidame lõuna poole ja õhtuks jõuame Pamukkalesse. Alustame tutvumist Pamukkale ajalooliste vaatamisväärsuste ja loodusimedega: antiikne nekropol, amfiteater, kuumaveeallikad ja lumivalged lubjakivikaljud. Suplus sooja (35 - 39 °C ), tervistava veega basseinides. Ööbimine Pamukkales.
6. päev:


 
Jätkub tutvumine Pamukkale vaatamisväärsustega. Alustame sõitu Antalyasse ning teel teeme ekskursiooni vaibavabrikus ning peatuse kauni Salda järve ääres. Õhtuks jõuame Antalyasse.
7. päev:


 
Puhkus Antalyas. Võimalus puhata Vahemere rannal, sõita laevaga, osaleda paadisõidul kärestikulisel jõel, käia turul ja lõõgastuda türgi saunas. Soovijatele linnaekskursioon. Ööbimine Antalyas.
8. päev:
 
Äralend Antalyast kell 12:40. ja saabumine Tallinna kell 16:35.
Lisainfo:
 
Reisijal on soovitav tutvuda Anhel Tours-i reisitingimustega!
Anhel Tours soovitab reisijal vormistada reisikindlustuse, mis katab kulud pagasi kadumisel, mõjuvatel põhjustel reisile hilinemise ja reisi ärajäämise.
Reisibüroo ei vastuta muuseumipiletite kallinemise eest.
Hinna sees:
 
lennupiletid Tallinn-Antalya-Tallinn
majutus kogu reisi vältel **-***hotellides 2-kohalistes tubades koos hommikusöögiga
reisijuhi teenused kogu reisi vältel
bussireis Türgis
Lisatasu eest:

 
tervisekindlustus 11,04 EUR
reisikindlustus (tervisekindlustus, pagas ja reisitõrkekindlustus)
muuseumipiletid ja muud tasulised sissepääsud
lõunasöögid
rahvuslik õhtusöök 30 USD
türgi sauna külastamine
muuseumipiletitele võib kuluda ligikaudu á 100 USD
2.mars'ruut: Antalya-Pamukkale-Kusadasi-Efes-Pergamon-
Troya-Canakkale-Istambul-Afyon-Antalya
Kuupäevad ja hinnad: tellimusel => al.625.-EURO
Transport: lennuk otse Tallinnast
1. päev:


 


 

Kl. 06:30 kogunemine Tallinna Lennujaamas. Kl. 08:05-11:45 (kohalikud ajad) lend Tallinn-Antalya. (Palume kontrollida reisi väljumise kellaaega enne reisi väljumist!) Väljasõit Pamukkalesse, kus vaatame loodusimet – valgeid kvartsiidist suuri vanne-kaskaade ja Hierapolise linna varemed. Õhtuks jõuame kuurortlinna Kusadasi. Majutus hotellis***.
2. päev: 
Hommikusöök. Puhkus rannas või hotelli basseini ääres. Õhtupoolikul külastame Homerose sünnilinna Ephesose varemeid (seal asus üks seitsmest maailmaimest - Artemise tempel). Õhtul türgi sauna (hamam) külastus. Majutus samas hotellis, mis eelmisel ööl.
3. päev:

 
Hommikusöök. Vaba päev. Pakume väljasõitu laevaga merele, külastades ilusaid paiku koos ilusate randadega. Nabatantsu õhtu. Majutus samas hotellis, mis eelmisel ööl.
4. päev:


 
Hommikusöök. Alustame Istanbuli teekonda mööda Egeuse mere rannikut. Vaatame Pergamose linna varemed. Peatus looduskaunis kohas Saytansofrasi ehk Kuradi laud, kus kohalike inimeste uskumuse järgi on kalju peale jäänud vanapagana jäljed ja avaneb ilus vaade merele ning paljudele saartele, sh. Kreeka Lesbosele. Külastame Trooja varemeid. Ööbime Canakkale rannahotellis***. Soovi korral võib tellida õhtusööki.
5. päev:


 
Hommikusöök. Ületame praamiga Dardanellide väina. Lõunaks saabume Istanbuli. Ekskursioon Istanbulis: Bosporuse sild, Bütsantsi müürid, vürtside turg. Majutus Istanbuli*** hotellis.
6. päev:


 
Hommikusöök. Ekskursioon jätkub: Hagia Sophia, Sultan Ahmeti mošee, Topkapi palee, maa-alused tsisternid, Suur turg. Õhtul võib nautida türgi õhtut rahvusliku toiduga. Majutus Istanbuli*** hotellis.
7. päev:


 
Hommikusöök. Lahkume Istanbulist ja suundume lõunasse. Lõuna ajal peatus Kütahya linnas, mis on kuulus oma keraamika, turu ja Suure Moshee poolest. Majutus mereäärses hotellis*** Antalya kuurordipiirkonnas.
8. päev:
 
Hommikusöök. Äralend Antalyast kell 12:40. ja saabumine Tallinna kell 16:35.
Lisainfo:
 
Reisijal on kohustus tutvuda Anhel Toursi reisitingimustega!
Reisibüroo soovitab reisijal vormistada reisikindlustuse, mis katab kulud pagasi kadumisel, mõjuvatel põhjustel reisile hilinemisel ja reisi ärajäämisel
Hinna sees:

 
lennupiletid Tallinn-Antalya-Tallinn
sõit vastavalt programmile kõigi mugavustega bussis
majutus kogu reisi vältel 3* hotellides 2-kohalistes tubades koos hommikusöögiga
eestikeelse reisijuhi teenused kogu reisi vältel;
eestikeelsed ekskursioonid sihtpunktis vastavalt programmile
Lisatasu eest:

 

 

 


 

Muuseumide hinnad:
Pamukkale basseinid 7.-EURO
Ephesose arheoloogiline ala 7.-EURO
Pergamoni arheoloogiline ala 5.-EURO
Trooja arheoloogiline
ala 6.-EURO
Hagia Sophia kirik 7.-EURO
Maa-alused tsisternid Istanbulis 5.-EURO
Topkapi palee 6.-EURO
Haarem Topkapi palees 5.-EURO
Muuseum Topkapi palees 5.-EURO
Päev merel Kusadasis 5.-EURO
Hamam 5.-EURO
Nabatantsuõhtu veiniga 20.-EURO
Lisatasu eest:
 
tervisekindlustus 11,04 EUR
reisikindlustus (tervisekindlustus, pagas ja reisitõrkekindlustus)
muuseumipiletid ja muud tasulised sissepääsud
lõunasöögid
rahvuslik õhtusöök
türgi sauna külastamine

Ülesse