Ekskursioonid

1) Jordaania:

Kirjeldus:

Sharm el Sheikhist viib buss Nuweibasse, kust jätkame teekonda kiirlaevaga Jordaaniasse. Pealelõunal majutumine hotelli, vaba aeg. Teisel päeval külastame kaljudesse raiutud iidset Petra linna. Linnavaremeteni jõudmiseks tuleb ette võtta paaritunnine jalgsimatk taevani kõrguvate kaljuseinte vahel. Nabatealaste rändhõimu poolt pealinnaks valitud linnast hargnes kaubakarvanide teedevõrk nii idasse kui läände. Kilomeeter kilomeetri järel jutustavad kaljureljeefid ja monumendid lugu elust üle 2000a tagasi. Peale lõunasööki matkame tagasi teekonna algusse, kus ootab buss. Päikseloojangu ajaks jõuame Wadi Rumi, kus võtame ette dћiibisafari kõrbemägede vahel. Kolmandal päeval on peale hommikusööki vaba aeg tax-free ostude tegemiseks, teekonda tagasi Egiptusse alustame enne keskpäeva.

Hind: 4110.-
Lapse soodushind:

2910.-

Hind sisaldab: 2 ööbimist 3* hotelli kaheses toas, 2 hommiku-, 1 õhtu- ja 1 lõunasöök, eestikeelse reisisaatja teenused.
Hind kohapeal: 238 USD / 168.- USD
Lisatasu eest: Kui esimesel puhkusenädalal käiakse Jordaania ekskursioonil ja teisel puhkusenädalal ostetakse ekskursioon Kairosse, siis lisandub hinnale Jordaaniast tagasi tulles uus Egiptuse viisa (hind : 16 USD). Muidu kahjuks Kairo ekskursioonile ja ka teistele ekskursioonidele, kus nõutakse passi ettenäitamist (Ras Mohammedi rahvuspark, Katariina klooster, Nuweiba värviline kanjon, Agu Galumi rahvuspark ja Luxor) sõita ei saa.
Toimumisaeg: 22.-24.01.03; 12.-14.02.03; 05.-07.03.03; 02.-04.04.03 ja 23.-25.04.03 (kolmapäevast reedeni) (vt.uudised) 

Märkused :            Ekskursioonid toimuvad eesti keeles ja tingimusel, et neist võtab osa vähemalt 6 inimest. Et tagada parim teenindus ja kvaliteet, on kõiki ekskursioone võimalik ja soovitav osta juba Eestist. Soovi korral saab neid USA dollarite eest ka sihtpunktis


2)Kairo- Egiptuse süda:

Hind:

2250.-
Lapse soodushind: 1170.-
Kirjeldus: 16 miljoni elanikuga Kairo on kaootiline ja salapärane linn, araabia kultuuri kese ja üks maailma suurimaid metropole. Bussiteekond läbi Siinai poolsaare ja üle Suessi kanali Kairosse algab varahommikul ja kestab ca. 6 tundi. Esimene päev algab Egiptuse Muuseumi (Tutanhamoni hauakambri hindamatud aarded!) külastamisega ning peale seda süüakse lõunat. Pärastlõunal külastatakse Kairo vanimat, kristlikku linnaosa. Õhtu vaba. Soovi korral saab lisatasu eest osta laevakruiisi Niilusel koos mitmekäigulise õhtusöögi ja tantsuprogrammiga. Цöbimine toimub Kairos ***hotellis. Ekskursiooni teise päeva hommikul külastatakse seitsme maailmaime hulka kuuluvaid Giza püramiide ja Sfinksi. Lisaks käiakse ära Papüüruse Muuseumis ja Parfüümitehases, peale lõunasööki on Alabaster moрee külastus. Pärastlõunal algab tagasisõit kuurortisse.
Hind sisaldab:
 • bussitransport kogu reisi vältel (konditsioneeriga buss)
 • majutus 1-le inimesele Kairo ***hotelli kaheses toas
 • hommikusöök ja kaks lõunasööki
 • sissepääsupiletid muuseumitesse
 • eestikeelne tõlk-reisisaatja
Hind: kohapealt ostes 145.- USD / 75.- USD
Lisatasu eest: majutus üheses toas 400.-EEK/25.- USD õhtusöögiga kruiis Niilusel täiskasvanu 620.-EEK/35.- USD õhtusöögiga kruiis Niilusel laps 310.- EEK/20.- USD Niiluse kruiisil on rikkalik õhtusöök rootsi lauas ning võimalus nautida ehedat ning kuumaverelist folklooriprogrammi.
Toimumisaeg: esmaspäev-teisipäev

Märkused:              * 21.ja 28.dets 2002 ning 12., 19. ja 26.aprill 2003 väljumistel Egiptusesse on Kairo ekskursionil kõrghooaja juurdehindluse tõttu kallim hind. *2890.- EEK / 165.- USD *1550.- EEK / 90.- USD

Ekskursioonid toimuvad eesti keeles ja tingimusel, et neist võtab osa vähemalt 6 inimest. Et tagada parim teenindus ja kvaliteet, on kõiki ekskursioone võimalik ja soovitav osta juba Eestist. Soovi korral saab neid USA dollarite eest ka sihtpunktis juurde osta. Kairo ekskursioonile on nõutav kaasa võtta pass.

Kiire ja mugav lennuekskursioon Kairosse

Kairo 1-päevane ekskursioon lennukiga väljumisega vaid Sharm el Sheikhist toimub ainult esmaspäeviti, inglise või vene keeles.  

Hind:

- täiskasvanule 150.- $ või 2400.- EEK
- lapsele on 100.- $ või 1600.- EEK

Hind sisaldab : lend Sharm el Sheikh-Kairo-Sharm el Sheikh, Egiptuse muuseum, Giza püramiidide ja sfinksi külastamine, parfüümi- ja papüürusemuuseum, lõunasöök.

Müük nii Eestist ette kui kohapeal. Eestist ette tellides on kohti saada tõenäolisem. Tegemist on rahvusvahelise ekskursiooniga, kus teenindus on kas inglise või vene keeles.


3) Õhtune Niiluse kruiis Kairos:

Sihtkoha riik: Egiptus
Nimi: Õhtune Niiluse kruiis Kairos
Hind: 545.-
Lapse soodushind: 310.-
Kirjeldus: Soovi korral pakume Kairo ekskursiooni ajal õhtust Niiluse kruiisi koos rikkaliku õhtusöögi ja kultuuriprogrammiga.
Hind sisaldab: rikkalik õhtusöök rootsi lauas ning kuumavereline folklooriprogrammi
Hind: kohapeal 35.-USD/20.-USD
Lisatasu eest: ühene majutus jms.
Toimumisaeg: esmaspäeva õhtul


4) Nuweiba panoraamtuur:

EKSKURSIOON VÄLJUB AINULT NUWEIBAST. Ekskursioonid toimuvad eesti keeles ja tingimusel, et neist võtab osa vähemalt 6 inimest. Et tagada parim teenindus ja kvaliteet, on kõiki ekskursioone võimalik ja soovitav osta juba Eestist. Soovi korral saab neid USA dollarite eest ka sihtpunktis juurde osta.
 
Sihtkoha riik: Egiptus
Nimi: Nuweiba panoraamtuur
Hind: 390.-
Lapse soodushind: 390.-
Kirjeldus: Ekskursiooni ajal tutvustatakse Nuweiba kuurortit. Peale ringsõitu Nuweiba linnakeses suundutakse Nuweiba sadamasse, kus iga moslem vähemalt korra elus soovib alustada oma palverännaku teed pühasse Mekasse. Nuweiba ühe linnaosa, Tarabini, beduiinikohvikus serveeritakse õhtusöök. Toiduvalikut pakutakse koos beduiini tee ja vesipiibu e shishaga, restorani juures asuvad turuletid suveniiride ja tarbeesemetega
Hind sisaldab: - bussitransport - eestikeelne giid - õhtusöök - beduiini tee ja vesipiibu proovimine
Hind: kohapeal 25.-USD
Lisatasu eest:
Toimumisaeg: pühapäeviti


5) Nuweiba-Abu Galum:

Hind: 1320.-
Lapse soodushind: 700.-
Kirjeldus: Ekskursioon algab hommikul väljasõiduga Dahabi linna poole (ca. 70 km), seejärel jätkatakse kõrbesafarit jeepidega 34 km. Rannakülas Blue Hole saab sõidutee otsa ning avaneb esimene võimalus minna imetlema veealust maailma. Puutumatud korallid ja kalade parved kõikvõimalike värvikirevustega sunnivad hetkeks kaotama reaalsustaju ja meelitavad vette tulema ka need, kes siiani on ujumist või snorgeldamist peljanud! Hea, kui on endal mask/toru ja lestad olemas, kuid võimalus on laenutada neid ka kohapealt. Peale väikest lõõgastust jätkatakse teekonda kaamelitel mööda imekaunist Abu Galumi maastikku, kus püüavad pilku nii Aqaba lahe vahused merelained kui ka imelised looduse poolt kujundatud mäestikud. Unustamatu kaamelisafari kogu eluks! Oma kaameliga jätkub sõidulusti 1,5 tunniks, mil jõutakse tõelisse beduiinikülla, kus on ootamas karastusjoogid ning maitsev lõunasöök! Peale väikest puhkust on võimalus minna valge liivaga mereranda kas lihtsalt ujuma või veelkord vee alla snorgeldama! Kella 15.00 paiku asutakse tagasiteele. Jeebisafari jätkub läbi ülivõimsate mägede ja soovi korral tehakse fotopause! Õhtul ca. kell 17.00 paiku jõutakse tagasi hotelli
Hind sisaldab: dюiibitransport, kaamelisõit 1,5 h, eesti/venekeelne giid, lõunasöök, beduiini tee, karastusjoogid
Hind: kohapeal 85.-USD / 45.-USD
Lisatasu eest: snorkeldamise varustus
Toimumisaeg: neljapäeviti

Märkused :   EKSKURSIOON VÄLJUB AINULT NUWEIBAST.
Ekskursioonid toimuvad eesti keeles ja tingimusel, et neist võtab osa vähemalt 6 inimest. Et tagada parim teenindus ja kvaliteet, on kõiki ekskursioone võimalik ja soovitav osta juba Eestist. Soovi korral saab neid USA dollarite eest ka sihtpunktis juurde osta. Sportlik riietus ja peakate soovitav. Kaasa palume võtta pass, ujumisriided ja päikesekaitsekreem.


6) Ras Mohammedi Rahvuspark:

Hind: 450.-
Lapse soodushind: 330.-
Kirjeldus: 1/2 päeva. Sharm El Sheikhist 35 km kaugusel asuvas Ras Mohammedi Rahvuspargis on korraga näha kogu Punase mere rikkus ja võlu, sest seal arvatakse olevat maailma ilusaimad korallrifid. Park hõlmab suurt osa Siinai lõunatipust ning seda ümbritsevast merest. Dziipide või bussiga (oleneb osavõtjate arvust) rahvusparki saabunud ronime esmalt Shark Observatooriumi vaateplatvormile, et nautida võimsat vaatepilti sellest, kuidas Aqapa ja Suessi laht kohtuvad. Seejärel siirdume valgele liivarannale, kus julgetel on harukordne võimalus minna 400-meetrise sügaviku kohale värviliste kalade sekka ujuma ja snorkeldama. Külastame ka soolajärve ning hiliseks lõunaks tagasisõit hotelli. 
Hind sisaldab: dziip/buss rahvusparki ja tagasi, Ѕ päevane ekskursiooniprogramm rahvuspargis, eestikeelne reisijuht
Hind: kohapealt ostes 28.- USD /20.- USD
Lisatasu eest: ca 5.50.- USD snorkeldamise varustuse rent kohapeal (ei ole kohustuslik)
Toimumisaeg: neljapäeviti (1/2 päeva)
Märkused:             Ekskursioon väljub ainult Sharm el Sheikhist. Ekskursioonid toimuvad eesti keeles ja tingimusel, et neist võtab osa vähemalt 6 inimest. Et tagada parim teenindus ja kvaliteet, on kõiki ekskursioone võimalik ja soovitav osta juba Eestist. Soovi korral saab neid ainult USA dollarite eest ka sihtpunktis juurde osta. Pass kaasa.


7) Laevasõit Ras Mohammedi Rahvusparki (ingl.k.):

EKSKURSIOON VÄLJUB AINULT SHARM EL SHEIKHIST. Ekskursioonid toimuvad inglise keeles ja tingimusel, et neist võtab osa vähemalt 6 inimest.
Hind: 775.-
Lapse soodushind: 545.-
Kirjeldus: Kaldal on tore küll, aga valge laevaga Punasele merele minna on omaette rõõm. Seda rõõmu saate nautida terve päeva. Hommikul on väljasõit Sharm el Sheikh’i sadamasse, kust väljub laev. Sõidul tehakse 3 peatust Sharmi võimsamate veealuste vaadete - Gardeni korallrahu, Shark Bay ja Ras Nasrani korallriffide juures. Kõiki neid riffe on võimalik päris lähedalt imetleda, sest nende kohal saab supelda ning snorgeldada – elamused on garanteeritud! Kogu reisi vältel pakutakse karastusjooke, kohvi ja teed, viimase ning pikema peatuse ajal serveeritakse maitsev lõunasöök. Snorkeldamise varustust võib hotellist kaasa laenutada või laevalt rentida.
Hind sisaldab:
 • bussitransport,
 • laevasõit,
 • karastusjoogid,
 • lõunasöök
Hind kohapeal: 50.-USD/35.-USD
Lisatasu eest: snorkeldusvarustus, alkohoolsed joogid


8) Beduiiniõhtu:

Hind: 545.-
Lapse soodushind: 310.-
Kirjeldus: See reis annab võimaluse heita pilk beduiinide salapärasesse maailma. Saadakse ettekujutus kõrberahva kommetest; pakutavat rikkalikku õhtusööki vürtsitatakse folkloorietendusega. Kohalikud käsitöömeistrid müüvad omapäraseid ehteid ja eksootilisi suveniire. Lisaks kõigele ollakse eemal hotelli tuledesärast ning nähakse unustamatut vaatepilti – kõrbetaevas on muinasjutuline: tähed on teistmoodi ja kuu on kummuli...
Hind sisaldab:
 • bussitransport
 • õhtusöök
 • rahvuslik programm
 • eestikeelne tõlk-reisisaatja
Hind kohapeal:       35.- USD / 20.- USD
Lisatasu eest: võimaluse korral sõit kaameliga
Toimumisaeg: Sharm el Sheikhis neljapäeviti, Nuweibas kolmapäeviti
Märkused:               soovitav on kaasa võtta soe riietus ning mugavad jalatsid. Ekskursioonid toimuvad eesti keeles ja tingimusel, et neist võtab osa vähemalt 6 inimest. Et tagada parim teenindus ja kvaliteet, on kõiki ekskursioone võimalik ja soovitav osta juba Eestist. Soovi korral saab neid USA dollarite eest ka sihtpunktis juurde osta.


9) Nuweiba värviline kanjon:

Hind: 855.-
Lapse soodushind: 465.-
Kirjeldus: Nuweiba värvilise kanjoni ilu ja massiivsus paelub iga inimest, kes kitsast rada mööda kaljuseinte vahel teed otsib. Teekond mööda kõrbemaastikku kihutavate dziipidega Nuweibasse (170 km) kestab ca.2 tundi. 5 km pikkune jalgsimatk läbi kanjoni on põnev ja elamusterohke, dziipidega kohtutakse alles kanjoni teises servas. Peale lõunasööki sõidetakse läbi beduiinilinnakesest Dahabist, kus külastatakse ka Assala turgu ning tagasi hotelli jõutakse õhtutundidel.
Nuweiba hotellist u. (30 km) 45 minutit
Hind sisaldab:
 • transport
 • karastusjoogid
 • lõunasöök
 • eestikeelne tõlk-reisisaatja
Hind: kohapealt ostes 55.- USD /30.- USD
Lisatasu eest: joogid restoranis
Toimumisaeg: reedeti
Märkused:              Ekskursioonid toimuvad eesti keeles ja tingimusel, et neist võtab osa vähemalt 6 inimest. Et tagada parim teenindus ja kvaliteet, on kõiki ekskursioone võimalik ja soovitav osta juba Eestist. Soovi korral saab neid USA dollarite eest ka sihtpunktis juurde osta. Pass kaasa


10) Sharm el Sheikh ja Naama Bay:

Hind: 150.-
Lapse soodushind: 150.-
Kirjeldus: Ekskursiooni ajal tutvustatakse kuurorte Sharm el Sheikh ja Naama Bay. Mõlemas linnas on rohkesti kohti, mida puhkuse jooksul saab iseseisvalt külastada – turud, rannarestoranid, supermarketid ja suveniiripoed, ööklubid ja diskoteegid ... esimene tutvus araabiapärase keskkonnaga.
Hind sisaldab:
 • bussitransport
 • eestikeelne tõlk-reisisaatja
Hind: kohapealt ostes 10.- USD / 10.- USD
Toimumisaeg: pühapäeviti
Märkused:  EKSKURSIOON VÄLJUB AINULT SHARM EL SHEIKHIST.  Ekskursioonid toimuvad eesti keeles ja tingimusel, et neist võtab osa vähemalt 6 inimest. Et tagada parim teenindus ja kvaliteet, on kõiki ekskursioone võimalik ja soovitav osta juba Eestist. Soovi korral saab neid USA dollarite eest ka sihtpunktis juurde osta.


11) Püha Katariina Klooster:

Hind: 700.-
Lapse soodushind: 380.-
Kirjeldus: Püha Katariina klooster on maailma vanim kristlik klooster, mis rajati veel siis, kui Euroopas domineeris Rooma riik ja ta asub Sharm el Sheikh’ist 240 km kaugusel (3h teekond). Kloostri olevat rajanud keiser Constantinuse ema, kellele paiga pühadus jättis sügava mulje; klooster asub nimelt mäe jalamil, kus Mooses sai jumalalt 10 käsku – kogu kristliku maailma esimese eetikakoodeksi. Väljasõidul nähakse oma vanuse poolest ainulaadset ikoonide galeriid, kloostri õuel kasvavat põlevat põõsast ja Moosese poolt rajatud kaevu. Kloostrisse sisenemisel tuleb naistel katta kinni paljad õlad, pea ja jalad. Peale lõunasööki algab pikk tagasisõit kuurortisse piki Dahabi lahte, peatus beduiinide külas.
Hind sisaldab:
 • bussitransport
 • lõunasöök
 • sissepääsupilet kloostrisse
 • eestikeelne tõlk-reisisaatja
Hind: kohapealt ostes 45.- USD /25.- USD
Toimumisaeg: kolmapäeviti
Märkused:             Ekskursioonid toimuvad eesti keeles ja tingimusel, et nendest võtab osa vähemalt 6 täiskasvanud osalejat. Et tagada parim teenindus ja kvaliteet, on kõiki ekskursioone võimalik ja soovitav juba Eestist ette osta. Soovi korral saab neid USA dollarite eest ka sihtpunktis juurde osta. Pass kaasa!


12) Luxor:

Hind: 2170.-
Lapse soodushind: 1550.-
Kirjeldus: Luxor on nagu elav muuseum tohutu hulga iidsete aaretega. Peale tunnipikkust lendu saabume Luxorisse ning alustame ekskursiooni Niiluse jõe läänekaldal. Külastame Kuningate Orgu ja imetleme kalju sisse raiutud 64 Egiptuse vaarao kujutist, kuninganna Hatshepsuti templit ja Memnoni kolosseumi. Seejärel suundume idakaldale ning peale lõunasööki külastame Karnaki ja Luxori templeid.
Hind sisaldab:
 • lennupilet Sharm el Sheikh - Luxor - Sharm el Sheikh
 • lõunasöök ja karastusjoogid
Hind kohapeal: 140.- USD / 100.- USD
Märkused: Ekskursioon väljub ainult Sharm el Sheikhist ning toimub inglisekeelse või venekeelse reisisaatjaga. Kaasa tuleb võtta pass.
Toimumisaeg: reedeti

Ekskursiooni saab osta vaid Sharm el Sheikhist!

Ülesse